Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

terug naar vorige paginaNieuws

 11/110 

Wethouder Moorman op bezoek

Vandaag heeft Marjolein Moorman, wethouder Onderwijs van Amsterdam, onze school een bezoek gebracht. Om 08.00 uur kwam ze met een grote tas croissants om de docenten een hart onder de riem te steken voor de moeilijke tijd waarin we ons nu bevinden. En dat deed ze specifiek vanochtend, omdat het vandaag de dag van de leraar is.

Bedankje ouderraad
Twee afgevaardigden van de ouderraad waren vanmorgen ook aanwezig. Zij overhandigden in een mooie verpakking voor alle docenten een prachtig mondkapje met het logo van onze school. Een mooi actueel cadeau waarvoor we de ouderraad namens alle docenten graag willen bedanken.


Socials
Wij kijken terug op een spontaan bezoek van onze onderwijs wethouder die haar bezoek ook op haar eigen social media deelde: