Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

terug naar vorige paginaNieuws

 7/110 

Ontdek de Hubertus & Berkhoff online!

Vanwege de lockdown mogen we geen groep 8-leerlingen ontvangen in school. Dat vinden wij enorm jammer, want daardoor kunnen we ze niet de échte sfeer op onze school laten proeven. Gelukkig kan iedereen ons wel online leren kennen!

Online open dag 9 februari
We geven dinsdag 9 februari drie keer een korte online presentatie over de school. Elke presentatie met vragenronde duurt 45 minuten. Jouw vragen kun je stellen via de chat. Je kunt zelf kiezen op welk tijdstip je de online presentatie wil volgen. Klik hieronder gewoon op de link van het tijdstip dat jou het beste uitkomt. Je wordt dan doorgelinkt naar de presentatie:

Vanaf ongeveer 5 minuten voor elke starttijd, zitten we klaar om je te verwelkomen.
De presentaties worden via Teams gegeven.

Kahoot
Tijdens de online open dag doen we ook een korte Kahoot-quiz. Zorg je ervoor dat je je telefoon bij de hand hebt? Dan kun je makkelijk meedoen.

Online intakegesprekken op 17 februari
Weet je zeker dat je naar de Hubertus & Berkhoff wilt? Stuur dan een mail met je naam en telefoonnummer naar info@hubertusberkhoff.vova.nl. We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op om een online intakegesprek met je te plannen op woensdag​ 17 februari aanstaande.

Filmpjes
We hebben een aantal filmpjes gemaakt waarin we je de school laten zien en waarin meer informatie gegeven wordt over onder andere tweetalig onderwijs, de gemengde leerweg en de zorg op onze school. De playlist met alle filmpjes vind je via deze link.

Bekijk de filmpjes hier:

Filmpje Speurders van A'dam
Filmpje Rondleiding door de school
Filmpje Tweetalig Onderwijs (TTO)
Filmpje Gemengde leerweg (GL)
Filmpje Zorg op onze school
Filmpje Remedial teacher (RT)
Filmpje Top-kookklas Lucas Rive
Filmpje Zichtbaar de lekkerste school

Check de Hubertus & Berkhoff
Omdat wij een vakschool zijn, wijkt onze aanmeldprocedure iets af van die van andere VO-scholen. Meer informatie over het aanmelden vind je op deze pagina, onder het kopje Regels inschrijving (menu linksboven). Op deze speciale pagina voor groep 8-leerlingen vind je ook korte blogjes van leerlingen van onze school over verschillende onderwerpen. Zo krijg je een nog beter beeld van de Hubertus & Berkhoff.

Vragen?
Heb je nog vragen? Stuur ons een mail met je vragen, je naam en telefoonnummer, dan bellen of mailen we je zo snel mogelijk! Je kunt je mail sturen naar info@hubertusberkhoff.vova.nl.