Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

terug naar vorige paginaNieuws

 71/109 

Meesters- en juffendagen

11 Januari en 18 januari waren op onze school weer de traditionele meesters- en juffendagen. Onze eerstejaars-leerlingen zijn zelf naar hun oude basisschool gegaan om de uitnodigingen te brengen. Op deze 2 dagen kwamen de groep 8-leraren een bezoek brengen aan onze school.

Gezellig weerzien
We hadden op deze 2 dagen totaal 140 docenten, die kwamen kijken hoe hun oude leerlingen het deden op hun eerste jaar op de Hubertus & Berkhoff. Ze kregen een heerlijke uitgebreide 3 gangenlunch aangeboden. Uiteraard was deze maaltijd bereid door onze leerlingen en deze werd met veel elan uitgeserveerd. Tijdens de lunch werd er veel bij gepraat en gefotografeerd. De leerlingen waren overduidelijk blij om hun leraren weer te zien.

Afscheid
Bij het dessert kregen alle leerlingen een daverend applaus van hun voormalige meesters en juffen. Als deze dagen zo succesvol blijven, moeten we misschien volgend jaar zelfs een derde dag plannen.

Meer foto's staan bij onze fotogalerij.