Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

terug naar vorige paginaNieuws

 59/109 

Bezoek van Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap

Gisteren, woensdag 10 mei, kregen wij bezoek van het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Mevrouw Alida Oppers - Directeur Generaal Primair Onderwijs en Voortgezet Onderwijs kwam op werkbezoek. Dit deed zij samen met de heer Ruud Nauts (persoonlijk medewerker van mevrouw Oppers) en mevrouw Tessa van Dorp (teamleider vmbo). De delegatie was zeer geïnteresseerd en wilde graag weten wat onze school zo uniek maakt.

Na een ontvangst in ons Grand Café kreeg mevrouw Oppers met haar collega's een rondleiding door onze school. Ook had zij een gesprek met het team dat volgende week Nederland en onze school zal vertegenwoordigen in Rusland bij het wereldkampioenschap koken. Docent Michel Moinat en leerling Gijs blikten alvast vooruit naar dit evenement en gingen met ons hoge bezoek op de foto. Op de foto ontbreekt mede-teamlid Lars. Hij had op het moment van het bezoek een examen en dat is natuurlijk ook heel belangrijk. Uiteraard werd het bezoek afgesloten met een lunch op de lekkerste school van Nederland. We kijken terug op een inspirerend werkbezoek.