Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

terug naar vorige paginaNieuws

 105/109 

Hubertus Vakschool en De Berkhoff samen op VOvA Scholenmarkt

Op woensdag 14 januari maakten leerlingen uit groep 8, hun ouders en groep 8 docenten kennis met onze beide scholen op de eerste VOvA Scholenmarkt in de Centrale Bibliotheek Amsterdam. Onze docenten en leerlingen waren aanwezig om bezoekers te woord te staan en alle vragen te beantwoorden over onze opleidingen én onze gezamenlijke nieuwe school. Een aantal van onze leerlingen ontvingen in hun speciale kokskleding enthousiast alle bezoekers van de VOvA Scholenmarkt.

Bij onze stand gaven we een klein voorproefje van wat je bij ons op school kunt leren. Zo kon je een korte workshop marsepeinen figuurtjes maken volgen. De groep 8 kinderen, en overigens hun ouders ook, namen het maken van de marsepeinen kikkers en muizen erg serieus. Met trots gingen de marsepeinen figuurtjes mee naar huis. Nog meer lekkers gemaakt door onze leerlingen was te vinden bij de bar, namelijk de speciale VOvA Scholenmarkt petitfours.

Het belangrijkste nieuws van de dag was natuurlijk de samensmelting en verhuizing van onze huidige scholen - de Hubertus Vakschool en De Berkhoff - naar een nieuw gebouw op de Zuidas vlakbij station RAI. Ouders en leerlingen reageerden daar positief op en waren erg benieuwd naar de nieuwe school. Uiteraard blijft de school vmbo-opleidingen voor Horeca, Toerisme, Brood & Banket aanbieden. Vanaf schooljaar 2015-2016 starten de lessen in het nieuwe schoolgebouw. Zie hieronder wanneer de open dagen zullen plaatsvinden op onze huidige locaties.

Open dagen

Locatie De Berkhoff (Wibautstraat 220)

  • Open dag: zaterdag 24 januari, 11.00 – 14.00 uur
  • Open avond: dinsdag 17 maart, 18.30 – 20.30 uur
  • Inloopmiddag: woensdag 8 april, 14.00 – 16.00 uur
  • Inloopmiddagen zijn ook op afspraak mogelijk via (020) 579 72 72.

Locatie Hubertus Vakschool (Reinaert de Vosstraat 27)

  • Open avond: donderdag 22 januari, 18.00 – 20.30 uur
  • Open avond: dinsdag 17 maart, 18.00 – 20.30 uur
  • Inloopmiddag: dinsdag 7 april, 14.00 – 17.00 uur
  • Inloopmiddagen zijn ook op afspraak mogelijk via (020) 579 71 90.

Je kunt je hier inschrijven voor de open dagen en een berichtje achterlaten in het gastenboek. Bekijk hier het fotoverslag van de VOvA Scholenmarkt.